Entegre Yönetim Sistemleri Politikası

Aksa Doğalgaz Toptan Satış A.Ş. olarak, yürütmekte olduğumuz tüm faaliyet ve hizmetlerde, toplam kalite anlayışıyla kurumumuzun ortak değerlerini gözeterek, vizyonumuz doğrultusunda tüm çalışan, tedarikçi, iş ortağı ve diğer tüm paydaşlarımızı aynı gayede buluşturmak amacıyla EYS – Entegre Yönetim Sistemi Politika’mızı beyan ederiz.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken olacak iş sağlığı ve güvenliğine birinci önceliği vererek, tüm çalışan ve paydaşlarımız için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturuyor, operasyonların güvenli şekilde yürütülmesi konusunda tavizsiz uyum bekliyor, tüm kazaların önlenebilir olduğuna ve sıfır kaza hedefine bu sayede ulaşılacağına inanıyor ve tüm faaliyetlerimizi bu hedef doğrultusunda yönetiyoruz.

Müşteri odaklılık ilkemizle, gelişen ve çevre dostu teknolojileri mühendislik disiplinine uygun şekilde kullanarak, müşterilerimize sürekli ve güvenilir doğal gaz arzı sağlıyoruz.

Tüm paydaşlarımızın beklentilerine duyarlı olarak, ulusal ve uluslararası yasal sorumluluklarımız ve müşterilerimizin beklentileri başta olmak üzere, tüm ilgili sektör standart ve uygulama şartlarını yerine getiriyor ve sürekliliğini sağlıyoruz.

Hizmette kaliteyi sürekli gelişime açık tutarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlıyor ve sürdürülebilirliği için gerekli faaliyetleri planlıyoruz.

Çalışanlarımızı, en değerli varlığımız kabul ediyor, çalışan mutluğunun sürekli gelişimini odağımızda tutuyoruz.

Faaliyetlerimiz kaynaklı çevresel ayak izimizi en duyarlı şekilde yönetiyor, tüm paydaşlarımızla uyumlu bir iş birliği içerisinde olmayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedefliyoruz.

Gerekli gördüğümüz tüm paydaşlarımıza eğitim ve uygulamalar konusunda destek vererek; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında farkındalığı artırıyor, gelişmeyi ve sürekliliği etkin kılıyoruz. Sürekli gelişimi, tüm faaliyetlerinde değişmez hedef kabul eden bir kurum olarak; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği performansımızı, süreçlerimizi etkin işleterek ve hedeflerle yönetim prensibini benimseyerek daha ileriye taşıyor, doğaya ve yaşam kalitesine artı değer katıyoruz.